Poznaj Nas

O Pater-Travel

Jesteśmy grupą znajomych, którzy postanowili zrewolucjonizować obozy dla najmłodszych. Przeszkadzało nam, że obozy młodzieżowe wiązały się z "prostymi" atrakcjami i brakiem kreatywnych rozwiązań. Działamy konsekwentnie od wielu lat i z każdym turnusem zaskakujemy naszych uczestników na nowo!

Organizowane przez nas obozy charakteryzują się licznymi aktywnościami sportowymi. Pływanie, sporty walki, taniec, gimnastyka, siatkówka, piłka nożna to tylko wybrane z wielu. W ten sposób chcemy zachęcać młodzież do próbowania nowych rzeczy, szczególnie ruchu.

0

Szczęśliwych Uczestników

0

Zorganizowanych
Obozów

0

Kwalifikowanych Wychowawców

0

Aktywności Tematycznych

Aktywności

Nasze Zalety

Cały Dzień Aktywności

Plan obozu jest zorganizowany od A do Z. Nudzie mówimy NIE!

Liczne Atrakcje

Baseny, dmuchawce, tory wodne czy trampoliny? U nas standard.

Zabawy Zespołowe

Zależy nam na integracji uczestników i zawieraniu pomiędzy nimi relacji.

Liczne Konkursy

Obozy urozmaicamy konkursami z nagrodami, o różnej tematyce.
Pater-Team

Nasza Ekipa

Maciej

Instruktor Tenisa

Dominika

Trenerka Akrobatyki

Patrycja

Instruktorka Pływania

Kasia

Instruktorka Tańca

Oskar

Trener Muay-Thai

Damian

Instruktor
Tenisa Stołowego
Testimonials

Happy Parents Say

Opinie

Referencje Rodziców

Q&A

Często Zadawane Pytania

  • Q. Jakie dokumenty są potrzebne na obóz?

    Wszystkie wymagane formalności związane z danym obozem są dostępne w zakładce "Dokumenty".
  • Q. Czy na obozach dzieci mogą używać telefonów i innych urządzeń elektronicznych?

    Tak, mogą - pomiędzy aktywnościami w trakcie dnia przewidziany jest czas na regeneracje i kontakt z najbliższymi.
  • Q. Ilu opiekunów sprawuje opiekę nad młodzieżą?

    Liczba opiekunów jest zależna od rodzaju wycieczki i ilości uczestników. Najczęściej jest to od 7 do 12 opiekunów.

Kontakt Z Dzieckiem

Obóz bez smartfonu, czy to możliwe? Oczywiście!! Pater-Travel udowadnia to na każdym turnusie! 
Wakacje to najlepszy okres, żeby pokazać dziecku jak ciekawie można spędzać czas offline. Ograniczenie dostępu do telefonu wspiera integracje z rówieśnikami i pozwala rozwijać zainteresowania.

Naturalną sprawą jest, że rodzice są bardzo ciekawi tego, jak dziecko się czuje, jak sobie radzi, co słychać. Ponieważ na naszych obozach atrakcja goni atrakcję i dzieci w ciągu dnia są zaabsorbowane zajęciami, telefony w tym czasie oddają na przechowanie wychowawcy. Dostęp do nich obozowicze mają w czasie odpoczynku poobiedniego (1 godzina). Właśnie w tym czasie rodzice mogą skontaktować się z dzieckiem każdego dnia. Nasza wieloletnia praktyka pokazuje, że to rozwiązanie znakomicie zdaje egzamin: dzieci mogą się skupić na pełnym przeżywaniu pobytu na obozie, a ustalone godziny dają wszystkim poczucie bezpieczeństwa.

Dzieci szybko adoptują się do obozowego życia, zajęte są zabawą, zajęciami sportowymi, kolegami i innymi aktywnościami - nie myślą intensywnie o domu. Czasami wystarczy jeden telefon i głos ukochanego rodzica po drugiej stronie słuchawki, by wybić je z obozowego rytmu i wywołać tęsknotę za domem. Wtedy też dziecku dużo trudniej poradzić sobie ze swoimi uczuciami i cieszyć się wyjazdem.

Jeśli coś niepokoi rodzica, zawsze może skontaktować się z organizatorem (który jest obecny na wszystkich turnusach) lub z wychowawcą. Opiekunowie chętnie, szczerze i w pełni udzielą wszelkich informacji. Ponadto na naszym Facebooku codziennie udostępniamy relacje ze spędzonego wspólnie czasu.

Obozy Pater-Travel są świetną okazją, by smartfon zamienić na prawdziwego przyjaciela, takiego z grupy, albo inaczej – przyjaciela z wakacji.